Έναρξη λειτουργίας στις 23-01-2024

Αγαπητοί μαθητές/γονείς/κηδεμόνες,
σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με απόφαση του Δημάρχου Βοΐου κ. Χρήστου Ζευκλή, η έναρξη λειτουργίας των σχολικών μονάδων αύριο στις 23 Ιανουαρίου 2024 θα είναι στις 09:00 π.μ., λόγω χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή.
Από την Διεύθυνση του σχολείου

Έναρξη λειτουργίας στις 22-01-2024

Αγαπητοί μαθητές/γονείς/κηδεμόνες,
σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με απόφαση του Δημάρχου Βοΐου κ. Χρήστου Ζευκλή, η έναρξη λειτουργίας των σχολικών μονάδων αύριο στις 22 Ιανουαρίου 2024 θα είναι στις 09:00 π.μ., λόγω χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή.
Από την Διεύθυνση του σχολείου

Ευχαριστήριο δωρεάς

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Εράτυρας, ο Σύλλογος διδασκόντων και το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας στην εταιρεία «ΑΝΕΜΟΣ RES ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ», που δραστηριοποιείται επιχειρηματικά στην περιοχή της Εράτυρας, για την πολύτιμη δωρεά, ύψους 4.932,84€, που χορηγήθηκε κατόπιν αιτήματος του Προέδρου της Κοινότητας Εράτυρας, με σκοπό την προμήθεια ειδών τεχνολογίας και πληροφορικής για την κάλυψη των εκπαιδευτικών αναγκών του σχολείου μας.