Αγιασμός σχολικού έτους 2023-2024

Την τελετή του Αγιασμού τέλεσαν οι Ιερείς Νικηφόρος και Δημήτριος.

<div style="text-align: justify;" class="entry-content clr" itemprop="text">

<p style="text-align: justify;">Με μεγάλη χαρά για τη μαθητική κοινότητα (Νηπιαγωγείου, Δημοτικού, Γυμνασίου), τους γονείς και κηδεμόνες, τους εκπαιδευτικούς, την προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου, τη Διευθύντρια του Δημοτικού και το Διευθυντή του Γυμνασίου έγινε και φέτος η τελετή του αγιασμού της νέας σχολικής χρονιάς.</p>

<p style="text-align: justify;">Στον αγιασμό παρευρέθηκε μεταφέροντας τις ευχές του Δημάρχου Βοΐου, ο Αντιδήμαρχος καθαριότητας Πήττας Θεόδωρος, ο Πρόεδρος της κοινότητας Εράτυρας Βάρκας Γεώργιος.</p>

<p style="text-align: justify;">Την τελετή του Αγιασμού τέλεσαν οι Ιερείς Νικηφόρος και Δημήτριος. </p></div>

Αγιασμός για το σχολικό έτος 2023-2024

Αγαπητοί μαθητές/γονείς/κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός για το σχολικό έτος 2023-2024 θα τελεστεί την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 στις 09:30 π.μ. στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Εράτυρας.

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!

Από την Διεύθυνση και τον Σύλλογο Διδασκόντων του Σχολείου.

Ετήσια έκθεση εσωτερικής αξιολόγησης εκπαιδευτικού έργου 2021-2022

Στον σύνδεσμο που ακολουθεί μπορείτε να δείτε την ετήσια έκθεση εσωτερικής αξιολόγησης εκπαιδευτικού έργου για το σχολικό έτος 2021-2022.

[ Έκθεση εσωτερικής αξιολόγησης 2021-2022 ]